Idealne miejsce dla noworodka

szwalniasnow

Już niedługo utulisz w ramionach swoje pierwsze dziecko. Zrobiłbyś dla niego wszystko, dlatego starasz się w stu procentach poświęcić kreowaniu idealnej przestrzeni dla noworodka. Gdzie ją jednak zorganizujesz? We własnej sypialni czy może jednak w oddzielnym pomieszczeniu? Wybór jest tutaj bardzo prosty.

Nawet gdybyś w jakimś innym pomieszczeniu umieścił najpiękniejsze zasłony dziecięce, najcudowniejsze mebelki i najwspanialsze zabawki, nigdy nie zastąpiłyby one maluchowi bliskości jego własnych rodziców. Te pierwsze dni i tygodnie życia malca są najważniejsze. Powinieneś dzielić z nim każdą chwilę i stać się dla niego barierą ochronną, która zabezpieczy go przed całym złem tego świata. A nie zrobisz tego, jeśli będziesz leżeć w oddzielnym pokoju i zaryzykujesz nieusłyszeniem krzyku czy płaczu własnego dziecka.

Rozwiązanie jest proste. Stwórz w swojej sypialni idealną i komfortową przestrzeń dla malca. Połóż na wybranym fragmencie podłogi duży i puchaty dywan, który oddzieli część sypialnianą od strefy dziecięcej. Umieść na nim rożek dla niemowląt ( szwalniasnow.pl/kategoria-produktu/rozki-beciki), kołyskę, wózek i dodatkowe mebelki na zabawki czy maskotki. Staraj się zaszaleć z intensywnymi kolorami i ciekawszymi motywami. W dziecięcej strefie musi dziać się wiele. Maluchy nie lubią nudy i monotonii.

Przygotowanie dziecięcej strefy zajmie ci maksymalnie kilka dni. Zakupisz wszystkie potrzebne ci sprzęty w jednym sklepie z artykułami dla dzieci, po czym postarasz się je wszystkie ze sobą połączyć. Uzupełnisz to wszystko kilkoma dodatkami i osiągniesz naprawdę zachwycający efekt!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *